Pracownik ochrony Krasnystaw

KONTAKT

Krasnystaw - Dodane przez kwalczak (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Pracownik ochrony Krasnystaw

Solid Security - jedna z największych firm w branży związanej z ochroną osób i mienia poszukuje pracownika na stanowisko
Pracownik Ochrony Fizycznej

Miejsce pracy:
Krasnystaw - Cersanit

Opis stanowiska:
Praca w systemie zmianowym
Dbanie o bezpieczeństwo ludzi i mienia
Podejmowanie interwencji w momencie zgłoszenia zagrożenia
Sprawdzanie stanu prawidłowego zabezpieczenia obiektów podczas
cyklicznych obchodów
Prowadzenie dokumentacji obiektowej
Wymagania:

Niekaralność
Dyspozycyjność
Odpowiedzialność
Umiejętność pracy w warunkach stresowych
Sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy:
Szkolenie
Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Aplikacje proszę przesyłać na wskazany adres e-mail

Mapa KrasnystawProfil założony 11 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pracownik ochrony Krasnystaw

Polecane, ciekawe strony z Krasnystawu. Prowadzisz serwis o Krasnymstawie lub zwiazany z Krasnystaw - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Krasnystaw  !Zobacz stronę Portal Informacyjny Miasta Krasnystaw !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Krasnystaw City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Krasnystawu: Chełm ogłoszenia - Zamość darmowe ogłoszenia - Świdnik ogłoszenia bezpłatne - Lublin ogłoszenia - Biłgoraj sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję